https://ajanscope.com/wp-content/uploads/2021/06/BLOG.jpg

Ajanscope Artık Aranızda!

Tarafından gonul yuksel
11

Bir gün öylece otururken hayatı sorgulamaya başlarsınız. “Neden buradayım? Kendi işimi kurmak için neyi bekliyorum? Her şey daha güzel olamaz mı?” soruları birbirini kovalıyorken girişimci ruhunuzu uyandırdığınızın farkına bile varmazsınız. Böyle anlarda yıllarca birçok fedakârlık yaparak biriktirdiğiniz paranızı, aileniz ve sevdiklerinizden ayrı geçirdiğiniz zamanlarınızı, gücünüzü ve gençliğinizi, o birbirinden kıymetli hayallerinizi bir markaya adama fikri can bulacaktır – çalışan diğer milyarlarca insanda olduğu gibi.

Bir karavana atlayıp dünyayı gezmek, o kıyı senin bu liman benim hayatı gönlünce yaşamak, sevdiklerinize iyi bir gelecek kurmak için ihtiyacınız olan tek şey yola yolu bilenlerle çıkmaktır! Ne diyordu Tolstoy? “Tüm muhteşem hikayeler iki şekilde başlar: ya bir insan bir yolculuğa çıkar, ya da şehre bir yabancı gelir.”

Çıkacağınız yolculukta şehrimizin yabancısı sizsiniz. Ancak biz buranın yerlisiyiz! Hoş geldiniz!

İşte hayallerinize giden yolda, yol arkadaşınız, gizli iz süreniniz, tüm atmosferi ciğerlerine doldurup “Tamam burası uygundur!” diyeniniz Ajanscope ile tanışın!

AJANSCOPE NASIL DOĞDU?

Bir varmışla bir yokmuş kadar zamana yenik düşmüş, miadı çoktan dolmuş ajansların aksine, tam zamanlı enerjik; kıpır kıpır bir avuç insanın öylece otururken bir araya gelip aydınlandığı, minicik bir umut ışığından Güneş’e açılan yollar inşa ettiği bir ajanstır Ajanscope.  Size benziyoruz değil mi? Ajan Scope, Ajans Cope ya da Ajanscope. Her halükârda, sektöre 15x dürbünle bakabilen, tüm yaşam kitlerini lootlayan, kritik noktalarda adeta bir Camper’a dönüşerek markanızı tutunduran, taze pişmiş ekmek kokusu kadar huzurlu olan zirvede siz keyfinizi sürerken, “Al ağabey bir de dürbünle bak!” diye rakiplerinize nispet yapan yaramaz bir çocuğuz biz.

O MARKAYI KUR!

Biliyoruz! Sizi bekleyen riskler karşısında tereddütleriniz, düşünmeniz gereken birçok handikap, geçmek zorunda olduğunuz birçok level var. Belki de daha önce hayallerinize karşılık kendi hayallerini size pazarlayan, sizi olmazlara inandıran insanlarla anlaşarak yanlış yaptınız, biliyoruz! Hayallerinizi, zamanınızı, paranızı, gelecek kaygılarınızı önemsiyoruz. İlk izlenimde hedef kitlenizin başını döndürecek tüm kurumsal kimlik çalışmalarınızı marka karakterinizle entegre ediyoruz. Ortaya çıkan güzide markanızın daha fazla kitlelere hitap edebilmesi için gerekli olan tüm süreci yönetebilecek, SEO uzmanlarımız, kahve ve deep house müzik bağımlısı Art direktörümüz, renkler ve çizgilerle dans edebilen grafik tasarımcılarımız, markanızı sektöre altın harflerle kazımak için gözlerinden feragat etmiş metin yazarlarımız ile biz hazırız! Ajanscope ile yapacağınız tüm görüşmeler kalite standartları gereğince hafızaya atılacaktır. Ne istediğinizi bilen, sizi dinleyen, marka karakterinizi kimlik ruhunuzla buluşturan, 15 yıldır tüm çözüm önerileriyle mutluluğunuz için hizmet veren Ajanscope dünyası için, bizimle iletişime geçin!

Yorum Ekle